Druhy Omítek

Vybereme pro vás tu pravou

Použiváme šest druhů omítek!

Jsou přesnější na rovinu a kvalitnější na pevnost než klasické. Osazujeme rohové výztuhy, které jsou zakryté omítkou a proto odolávají obití a odření. Kritická místa na zdivu, například přechod zdiva a betonu, síťujeme mřížovou tkaninou. Osazujeme okenní plastové dilatace a po domluvě s majiteli ukládáme okenní parapety. Dodržujeme technologické postupy.

Jsou vhodné do interiéru budov. Jedná se o jednovrstvé omítky, které jsou podkladní a zároveň finální úpravou. Práce se provádí naráz a odpadá oproti klasické vápeno-cementové maltě doba zrání jádra před provádění štukových omítek.

Sanační omítka zbavuje zdivo přebytečné vlhkosti a zároveň je prodyšná a tudíž vlhkost zdiva odvětrává. Na sanační jádrovou omítku se nanáší ručně zpracovatelný sanační štuk.

K omitání všech klasických stavabních materiálů, vytváření podkladů pod štukové a šlechtěné omítky nebo keramické obklady.

Použiváme především na venkovní fasády. Je možné je použít do interiéru na stěny z chladnější strany. Tepelně izolační omítky výrazně snižují prostup tepla stěnami a umožnují dýcháni stěn.

Použiváme na omítáni odizolovaných soklů, plotových podezdívek. Vynikajíci na plochy, kde je požadována vyšší pevnost a tvrdost.

Potřebujete pomoct s výběrem?

Nebojte se nás kontaktovat. Máme v oblasti omítek dlouholetou praxi!

Zavolejte nám
Napište nám
Stavte se u nás

Strojní Omítky Ostrava

Michael Burý

Karel Grobarčík

Copyright © 2009 – 2020 Strojní omítky Ostrava. All rights reserved.